Program deltagere

 

Torsdag 25. april

 
20.00 Lagledermøte Skistua
17.00-21.00 Rennkontor åpent
Heiskort kan kjøpes i resepsjonen i Lodgen frem til kl. 22.30 
(40% gjelder bare utøvere)
Skistua  
     
 

Fredag 26. april

 
06.30  Heisen starter fra Lodgen Ulven og Hollvin
07.00 Heiskort kan kjøpes på Lodgen   
07.00-09.00 Rennkontor åpent Skistua
08.00-08.30 Storslalåm J/G 11 og 12 år Besiktigelse Hemsedalsløypa 
08.00-08.30 Storslalåm J/G 13 og 14 år Besiktigelse Såhaugløypa
08.15-08.45 Storslalåm J/G U16 Besiktigelse Såhaugløypa
09.00 Start J 11 år, fortløpende start av G 11 år og J/G 12 år.
(J/G 11 og 12 år – alle kjører 2. Omgang)
Hemsedalsløypa 
09.00 Start J 13 år, fortløpende start av G 13 år og J/G 14 år
(J/G 13 og 14 år – 30 beste i hver klasse kvalifiserer seg til 2. Omgang)
Såhaugløypa
10.30 Start J U16, fortløpende start av G U16
(J/G U16 - 30 beste kvalifiserer seg til 2. omgang)
Såhagløypa
12.15 Start J 11 år, fortløpende start av G 11 år og J/G 12 år (ingen besiktigelse 2.omg)  
12.30-12.50 Storslalåm J/G 13 og 14 år Besiktigelse Såhaugløypa
12.40-13.00 Storslalåm J/G U16 Besiktigelse Såhaugløypa
13.30 Start J 13 år, fortløpende start av G 13 år og J/G 14 år  
14.45 Start J U16, fortløpende start av G U16  
15.00 Premieutdeling 11 og 12 år  Scenen utenfor Lodgen
16.00 Utdeling av Super Grei prisen   
16.15 Premieutdeling 13 år, 14 år og U16  Scenen utenfor Lodgen
18.00-20.00 Rennkontor åpent Skistua
18.00 Lagledermøte FIS Lodgen 
     
 

Lørdag 27. april

 
06.30  Heisen starter Ulven og Hollvin
07.00 Heiskort kan kjøpes
(08.00 kan heiskort kjøpes i bakken)
Lodgen
07.00-09.00 Rennkontor åpent Skistua
07.30-08.00 Slalåm G FIS Besiktigelse Såhaugløypa
08.00-08.30 Slalåm G 11 og 12 år Besiktigelse Hemsedalsløypa
08.30 Start FIS  
09.00 Start G 11 år, fortløpende start av G 12 år  
09.00-09.30 Slalåm G 13, 14 år og U16 Besiktigelse Såhaugløypa
09.15-09.45 Kombi slalåm/storslalåm J/G 9 og 10 år Besiktigelse
(J/G 9 og 10 år og G 11 og 12 år – alle kjører 2. Omgang)
Hemsedalsløypa
10.00 Start G 13 år, fortløpende start av G 14 år 
(G 13 og 14 år – 30 beste i hver klasse kvalifiserer seg til 2. Omgang)
 
10.15 Start J 9år, fortløpende start av G 9år og J/G 10 år  
11.00-12.00 Signering Henrik Kristoffersen, Sebastian Foss-Solevåg og Rasmus Windingstad  
11.00 Start G U16
(G U16 - 30 beste kvalifiserer seg til 2. Omgang)
 
12.00 Start G 11 år, fortløpende start av G 12 år  
12.40-13.00 Slalåm G 13 og 14 år Besiktigelse Såhaugløypa
12.45-13.05 Slalåm G U16 Besiktigelse Såhaugløypa
13:00-13.20 Slalåm G FIS Besiktigelse Såhaugløypa
13.15 Start J 9 år, fortløpende start av G 9 år og J/G 10 år (premie gis ved målgang)  
13.30 Start G 13 år, fortløpende start av G 14 år  
14.30 Start G U16  
14.30 Premieutdeling 11 og 12 år  Scenen utenfor Lodgen
15.00 Start FIS  
15.45 Premieutdeling 13 år, 14 år og U16   Scenen utenfor Lodgen
16.15 Lagledermøte FIS Skistua
16.30 Premieutdeling FIS Scenen utenfor Lodgen
     
 

Søndag 28. april

 
06.30  Heisen starter, Ulven og Hollvin  
07.00 Heiskort kan kjøpes på Lodgen
(08.00 kan heiskort kjøpes i bakken)
 
08.00-08.30 Slalåm J FIS Besiktigelse Såhaugløypa
08.00-08.30 Slalåm J 11 og 12 år Besiktigelse Hemsedalsløypa
09.00 Start FIS  
09.00 Start J 11 år, fortløpende start av J 12 år
(J 11 og 12 år – alle kjører 2. Omgang)
 
09.00-09.30 Slalåm J 13, 14 år og J U16 Besiktigelse Såhaugløypa
09.15-09.45 Storslalåm J/G 9 og 10 år Besiktigelse, Hemsedalsløypa (kun 1. omgang) (premie gis ved målgang)  
10.00 Start J 13 år, fortløpende start av J 14 år 
(J 13 og 14 år – 30 beste i hver klasse kvalifiserer seg til 2. Omgang)
 
10.15 Start J 9år, fortløpende start av G 9år og J/G 10 år  
11.00 Start J U16
(J U16 - 30 beste kvalifiserer seg til 2. Omgang)
 
12.15 Start J 11 år, fortløpende start av J 12 år  
12.30-12.50 Slalåm J 13 og 14 år Besiktigelse Såhaugløypa
12.45-13.05 Slalåm J U16 Besiktigelse Såhaugløypa
13:00-13.20 Slalåm J FIS Besiktigelse Såhaugløypa
13.30 Start J 13 år, fortløpende start av J 14 år  
14.00 Start J 13 år, fortløpende start av J 14 år Scenen utenfor Lodgen
14.30 Start J U16  
15.00 Start FIS  
15.30 Premieutdeling 13 år, 14 år og U16   Scenen utenfor Lodgen
16.00 Premieutdeling FIS  

Vi bruker cookies for å gi deg en best mulig kundeopplevelse. Hvis du fortsetter, betyr det at du godtar at cookies blir brukt i henhold til SkiStars cookie policy